"Meie Aja Kunst" KKEKis

Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus kutsub:

Olete oodatud esmaspäeval, 2. detsembril kell 16:00 Kaasaegse Kunsti Eesti Keskusesse uue kunstisaate “Meie Aja Kunst” eksklusiivsele eriseanssile, kus vaatame saatesarja neljandat saadet kunstnik Edith Karlsonist. Kohal on kunstnik ja saate tegijad.

ETV2 alustab kunstisaadete sarja "Meie Aja Kunst", kus tutvustatakse lähemalt viimastel aastatel enim silmapaistnud Eesti nüüdiskunstnikke Merike Estna, Mark Raidpere, Flo Kasearu, Edith Karlson, Tõnis Saadoja, Visible Solutions OÜ, Jaanus Samma, Marge Monko, Dénes Farkas, Kris Lemsalu, Paul Kuimet ja Erki Kasemets.

Kaua oodatud kunstisaade kiikab kunstnike ateljeedesse ja näituste ettevalmistustesse, heidab pilgu näituste ülespanekutele ja kokkupakkimistele, avamistele ja sulgemistele. Saated pakuvad kunstnikkonnale võimaluse kohtuda ekraanil kolleegidega, keda aastaid avamistel teretatud või silmanurgast nähtud, kuid kelle kohta võib-olla lähemalt ei teagi. Vahest annab saade julgust kunstnikelgi ennast teises ära tunda ja innustab pidama tihedamat dialoogi või küsima nõu.

MAKi esimesel hooajal kohtutakse kaheteistkümne kaasaegse kunstnikuga, kelle hulgas leidub nii romantilisi külmetaja-natuure kui ratsionaalseid asjaajajaid, sirgjoonelistest omapäi kõndijatest rääkimata, kes viivad vaataja jälgima kunstniku argipäeva tänases Eestis.

Sarja autor on Maria Arusoo ja režissöör Erle Veber.

"Meie Aja Kunst" on ETV2 eetris kolmapäeviti kell 21.30 alates 4. detsembrist.

Lisaks vaata saate kodulehekülge http://etv2.err.ee/kultuurisaated/0bce9f46-cb88-4de6-9273-ed8c4741f011

Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

Vabaduse väljak 6 (Tallinna Kunstihoone peasissepääsu juures kell number 5)

www.cca.ee

Edith Karlson. Foto Aliina Astrova