KAASAEGSE KUNSTI EESTI KESKUSE UUDISKIRI JAANUAR 2014

17. jaanuaril avatakse Dénes Farkas. Ilmne paratamatus Kumus

Veneetsia biennaali Eesti paviljon rändas detsembris tagasi Tallinnasse ning avatakse uuenenud kujul 17. jaanuarist – 11. maini Kumu Kunstimuuseumi graafikakabinetis, 4. korruse A-tiivas. Näitusega kaasneb haridusprogramm ning mitu vestlusõhtut pikkadel kolmapäevadel. Jälgige infot www.cca.ee ja www.kumu.ee !

Veneetsia biennaali Eesti paviljoni konkurss on avatud!

56. Veneetsia biennaal avatakse aprillis 2015. Eesti paviljoni konkursi tingimused eesti ja inglise keeles leiate: www.cca.ee . Projektide esitamise tähtaeg on tänavu 31. märtsil kell 12:00.

Dénes Farkas võitis kultuurkapitali preemia!

Dénes Farkas võitis meeldejääva ja väljapaistva näituse "Dénes Farkas. Evident in Advance" eest Eesti Kultuurkapitali kujutava ja rakenduskunsti sihtkapitali preemia. Palju õnne! Lisaks soovime õnne ka kõigile teistele laureaatidele!

Remont KKEKi kontoris

Jaanuarikuus on KKEK kontor remonditõttu suletud. Kui kellegil on tarvis hädapäraselt kasutada KKEK videoarhiivi, palun kirjutada sten(@)cca.ee. Olete KKEKi taas oodatud veebruaris, kui toimub taas videoõhtu, uus lugemisgrupp ja palju muud!

Eestit külastas kuraator Kasper König

7.-8. jaanuaril külastas Tallinnat kunstibiennaali Manifesta 10 kuraator Kasper König. Kuraator tutvus lähemalt mitmete eesti kunstnikega. Peterburis Ermitaažis toimuva Manifesta 10 näitusel osalevate kunstnike nimekiri avaldatakse märtsis.

Jaanuarikuu Meie Aja Kunst

Jaanuarikuu Meie Aja Kunsti saadetes on kolmapäeviti kell 21:30 ETV2 Edith Karlson (08.01), Dénes Farkas (15.01), Tõnis Saadoja (22.01) ja Visible Solutions OÜ (29.01). Saate autorid on Maria Arusoo ja Erle Veber.

Detsembrikuu odavmüük jäi ära

Kuigi eelmises uudiskirjas kuulutasime välja odavmüügi detsembris, otsustasime selle erinevate asjaolude mõjul tõsta KKEKi 21. sünnipäeva puhul märtsisse, kui on jälle põhjust mõelda KKEKi ajaloo peale. Vabandame asjatult tulijate ees!