Otsime suvenäituseks vabatahtlikke

Ajavahemik: 19. juuni – 24. august 
Asukoht: Tartu Raekoja plats
Töö sisu: kunstiteose valvamine ja tutvustamine, trükiste ja meenete müük, blogi pidamine
Tasu: 6-kuune tasuta sissepääs Tartu Kunstimuuseumi näitustele, valik trükiseid Tartu Kunstimuuseumilt ja Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuselt, kinkekaardid, lisaks kogemus kunstiteose ja publiku jälgimisel, kirjutamispraktika reaalse väljundiga

19. juunist - 24. augustini on avatud kuraator Maria Arusoo (Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus).  näitus „Arheoloogiafestival - kihistusi pildist ja ruumist“ Tartu Kunstimuuseumis. Näitusel osalevad kunstnikud: Kaisa Eiche&Urmo Mets, Elmgreen&Dragset, Dénes Farkas, Cyprien Gaillard, David Ferrando Giraut, Paul Kuimet, Maria Minerva, Ragnar Helgi Ólafsson, Triin Tamm, Simon van Til, Salla Tykkä, Anu Vahtra, Mare Vint.

Rahvusvaheline näitus „Arheoloogiafestival“ hõlmab kogu muuseumihoone ning valgub ka linnaruumi.  Et saaksime näituse jaoks teostada linna südamesse linnaruumiinstallatsiooni, vajame kaheks kuuks appi vabatahtlikke. 

Kaisa Eiche ja Urmo Mets loovad Tartu Raekoja platsile teose KIIK. Teos kutsub publikut kiikudes mõtlema vabadusele, kooseksisteerimisele ja üksteisega arvestamisele. Tagamaks teosele ja selle kasutajatele turvalisus, otsime vabatahtlikke, kes saaksid KIIKE muuseumi ja näituse lahtiolekuaegadel valvata. Eriti oodatud on inimesed, kes sooviksid kogu sündmuse vältel pidada blogi ja tutvustada kunstiteose sisu publikule ning suunata neid muuseumisse näitusele.

Huvi ja küsimuste korral palume võtta ühendust Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse kommunikatsioonijuhi Solveig Jahnkega meiliaadressil solveig@cca.ee või telefonil 5626 4949.  Näituse kohta loe lisa www.cca.ee uudistest ja Facebooki ürituse lehel 

Installatsioon "KIIK", autorid Kaisa Eiche ja Urmo Mets