Janar Ala raamatuesitlus KKEKis

Olete oodatud reedel, 7. novembril kell 17:00 ajakirjanik Janar Ala raamatu debüüdi „Ekraanirituaalid” esitlusele Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuses (Vabaduse väljak 6, sissepääs Kunstihoone punaste sammaste vahelt, lasta kella number 5 ja tulla II korrusele

Janar Ala on öelnud, et „Ekraanirituaale” võib nimetada lahkelt miniatuurikoguks. Miniatuuri definitsioon: ei murra konti. Need on sellised lühikesed ja kohati ka anekdootlikud lood, millest suurem osa on kirjutatud algselt Facebooki ning need raamatu tarbeks natuke ümber sätitud. Kuid mitte kõik neist ei ole ilma sündinud samal moel, on tulnud ette ka teisi mooduseid. Vanem mees: „Seda raamatut saab pidada siiski ainsaks ekraaniks, mis ei riku silmi.”  

Kuna Janar on olnud nii põllumees, telediktor kui kultuuriajakirjanik, saavad kõik need elutahud raamatus avatud. Katkend ühest pealkuuldud dialoogist: Vanem mees: "Kas „Ekraanirituaale” võib pidada ka õpetlikuks raamatuks?"- Vanem naine: "Mingil määral küll, ent ainult õpetusega asi ei piirdu." Vanem mees:"Kas jutud on muhedad?" Vanem naine: "Leidub ka neid."

Vestlust autoriga juhatab raamatu juba läbi lugenud ja heaks kiitnud Mart Juur.
Võimalik on osta ka signeeritud raamatuid.