EV100 kunstiprogrammi avaüritus Kumus

Hea kunstisõber! 

Olete oodatud kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 15 Eesti Vabariik 100 kunstiprogrammi ametlikule avaüritusele Kumu kunstimuuseumis (Weizenbergi 34/Valge 1, Tallinn).

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades.

Avaüritusel tutvustavad mainekad kunstnikud ja sündmuste eestvedajad valikut eesootavatest kunstiprogrammi sündmustest. Lisaks antakse esimesele 2018. aasta kunstisündmuse korraldajale, Tartu Kunstimuuseumile, üle sümboolne teatepulk, mis hakkab rändama mööda EV100 kunstisündmusi ja sümboliseerib kodumaiste kunstnike loomingu üleilmset haaret Eesti juubeliaastal.

EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.

Palun andke oma tulekust avaüritusele teada hiljemalt 16. jaanuariks kella 12ks aadressil kadi.keskula@cca.ee

Lisainfo kunstiprogrammi kohta: 
Kadi Kesküla
EV100 kunstiprojektide koordinaator 
kadi.keskula@cca.ee 
telefon 5109125

EV100 kunstiprogramm
Üritus Facebookis