Kunstibuss Riiga 13. Balti triennaali näituse avamisele

Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus kutsub kunstibussi, mis viib huvilised Tallinnast Riiga ja tagasi Kim? Kunstikeskusesse 13. Balti triennaali Riia peatüki avamisele. 13 Balti triennaali Riia avamisõhtu algab 21. septembril kell 18.

Edasi-tagasi reisi piletihind on 18 eurot. Palun andke osalemissoovist teada aadressil kaarin@cca.ee enne 17. septembrit. Reisi eest tuleb tasuda eelnevalt pangaülekandega.

Buss väljub 21. septembri hommikul kell 10 Tallinnast ja asub tagasiteele 22. septembril kell 18. Kunstisõpru sõidutab Lux Charter.

13. Balti triennaal, pealkirjaga “Unusta tont” on 2018. aasta suurim rahvusvaheline kunstifestival Baltimaades. 1979. aastal asutatud Balti triennaali ajaloos on see esimene kord, kui näitust korraldavad kõik kolm Balti riiki üheskoos. Triennaal oli Vilniuses 11. maist 12. augustini, Tallinna Kunstihoones 29. juunist 2. septembrini  ja Kim? Kunstikeskuses Riias 21. septembrist 18. novembrini.
 
Kõik kolm näitust on erinevad, kuid koonduvad sama pealkirja alla nagu ühe raamatu eri peatükid. Riia näituse keskmes on publiku kaasamine ja näituseformaadi segamine teiste vormidega - näiteks klubi, lugemissalongi või kabareega. Kim? Kunstikeskusesse on loonud düstoopilise maastiku kunstnikeduo Ben Burgis ja Ksenia Pedan.

13. Balti triennaali plakat Vilniuses mais 2018